O Nas

Witamy na stronie promedyczne.pl, stworzonej dzięki zebraniu naszych doświadczeń w zakresie systemów osłonowych dla branży medycznej.

Wieloletnie doświadczenie jako producenta, importera oraz eksportera rozwiązań, pozwalających na dowolną aranżację wnętrza, skłoniło nas do przygotowania kompleksowej oferty dla branży medycznej, dotyczącej „gospodarki” miejscem oraz światłem.

Na naszej stronie, znajdą Państwo, propozycje rozwiązań, które z powodzeniem znalazły zastosowanie w różnych placówkach medycznych, hospicjach, przychodniach i centrach medycznych.

Szczególną uwagę kładziemy na parawany mające na celu wydzielenie przestrzeni wokół łóżek pacjentów. Jesteśmy przekonani, że na dzień dzisiejszy zapewnienie intymności i swobody, w celu poprawienia samopoczucia pacjentów, zarówno podczas różnego rodzaju zabiegów, jak i wizyt osób odwiedzających, powinno stawać się absolutnym standardem we wszystkich placówkach szpitalnych itp..

 

Dlatego też stworzyliśmy różne systemy parawanów i kotar gwarantujące rozwiązanie tego problemu, zarówno  pod kątem funkcjonalności, jak i ceny, aby ta druga nie była barierą w stworzeniu jak najlepszych warunków dla osób przebywających w placówkach szpitalnych. Nasze parawany lub też inaczej kotary szpitalne mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów i dzieki temu zapewniamy dobranie oferty do potrzeb i możliwości finasowych. 

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się również sprzedażą i montażem osłon okiennych. Oferujemy wiele różnych sposobów dekoracji okien oraz przyciemnienia pomieszczeń, z możliwością doprowadzenia do całkowitego zaciemnienia.