Nasza oferta parawanów medycznych

Parawany LightMed

Parawany LightMed - parawan_medyczny_lightmed.jpg

Seria parawanów LightMed to innowacyjne rozwiązanie, które zostało stworzone z myślą o personelu medycznym i pacjentach. Parawany te są wykonane z lekkich, ale wytrzymałych materiałów, które zapewniają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i izolują pacjentów w celu minimalizacji ryzyka zakażenia oraz zapewnianie im prywatności. 

Parawany medyczne podwieszane

Parawany medyczne podwieszane - 1.[2].jpg

System parawanów montowanych do sufitu, to idealne rozwiązanie, aby w sposób funkcjonalny wykorzystać każde pomieszczenie. Świetnie sprawdza się w pomieszczeniach małych lub tam, gdzie istnieje potrzeba czasowej/zmiennej aranżacji wnętrza, bez stawiania barier dla jego użytkowników.

Parawany medyczne skrzydłowe

Parawany medyczne skrzydłowe - system.png

Rodzaj przenośnej ścianki o kilku ruchomych skrzydłach łączonych zawiasami. Skrzydła naszych parawanów medycznych wykonujemy z drewnianej lub aluminiowej lakierowanej lub oklejanej ramki z różnego rodzaju wypełnieniem. Dużą zaletą jest możliwość złożenia parawanu, gdy nie jest nam chwilowo potrzebny. Zajmuje wtedy bardzo mało miejsca.

Osłony, rolety, vertikale medyczne

Osłony, rolety, vertikale medyczne - rolety_dzien_noc_2[1].jpg

Na życzenie naszych klientów, robimy również różnego rodzaju osłony okienne: verticale, rolety, żaluzje, folia mleczna i inne. Jesteśmy w stanie za pomocą tych rozwiązań, doprowadzić do niemalże absolutnego zaciemnienia pomieszczenia (z rozwiązań tych, korzystają szczególnie gabinety typu: RTG, czy USG).

Parawany przezroczyste foliowe

Parawany przezroczyste foliowe - parawan_antywirusowy.jpg

W czasach, kiedy wszyscy borykamy się z zagrożeniem zarażenia przez wirusa, powstał w naszej firmie pomysł, aby wykorzystując nasze doświadczenie w produkcji systemów osłonowych, stworzyć kilka produktów do ochrony przed kropelkowym zarażeniem. Jednym  z tych produktów jest parawan ochronny. Jeko zaletą jest możliwość ustawienia w dowolnym miejscu, bez potrzeby mocowania do czegokolwiek. 

Ochronne rolety przezroczyste foliowe

Ochronne rolety przezroczyste foliowe - roleta_ochronna.jpg

Roleta przezroczysta, w której tradycyjną tkaninę zacieniającą zastąpiliśmy folią PVC o przezroczystości 80 %. Celem jest oczywiście zmniejszenie ryzyka zarażenia się szalejącymi wirusami.

Parawany medyczne plexi stacjonarne

Parawany medyczne plexi stacjonarne - parawan_medyczny_stacjonarny[1].jpg

Jest to modułowy system ścianek działowych, aranżujący wnętrze gabinetu. Połączenie aluminium oraz wysokiej jakości wypełnienia plexi, sprawia, że system jest „wizualnie lekki” i sprawdza się również w pomieszczeniach o małych lub niestandardowych rozmiarach.