Parawany LightMed

Seria parawanów LightMed to innowacyjne rozwiązanie, które zostało stworzone z myślą o personelu medycznym i pacjentach. Parawany te są wykonane z lekkich, ale wytrzymałych materiałów, które zapewniają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i izolują pacjentów w celu minimalizacji ryzyka zakażenia oraz zapewnianie im prywatności. Seria LightMed oferuje trzy parawany:

  • Wolnostojący - najprostsze rozwiązanie lekkiego parawanu medycznego, dzięki prostej konstrukcji idealnie nadaje się do wysyłki i prostego samodzielnego montażu. 
  • Przyścienny - przyścienny jest na stałe montowany do ściany, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas użytkowania.
  • Skrzydłowy -  dzięki szeroko rozstawionej podstawie jest stabilny, a podstawa zakończona kółkami zapewnia mobilność i komfort przestawiania. 

Parawany LightMed w całości są wykonany z wysokiej jakości materiałów, które są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji, co jest niezwykle ważne w kontekście placówek medycznych. Parawany te są lekkie, dlatego idealnie nadają się dla personelu medycznego, który potrzebuje mobilnego rozwiązania do izolacji pacjentów. Dzięki swojej lekkości i łatwości składania, parawany LightMed mogą być stosowane w różnych miejscach, takich jak szpitale, gabinety lekarskie, przychodnie, sale operacyjne, salony kosmetyczne i wiele innych.