Parawany medyczne podwieszane

System parawanów montowanych do sufitu i ścian, to idealne rozwiązanie, aby w sposób funkcjonalny wykorzystać każde pomieszczenie. Świetnie sprawdza się w pomieszczeniach małych lub tam, gdzie istnieje potrzeba czasowej/zmiennej aranżacji wnętrza, bez stawiania barier dla jego użytkowników. Pomaga też podzielić sale wielołóżkowe na bardziej intymne i komfortowe przestrzenie dla pacjentów.

W taki sposób zaaranżowane wnętrze gabinetu lub szpitalnej sali, pozwala na efektywne wykorzystanie miejsca, a jednocześnie zapewnia niezbędne minimum intymności, jakże ważne podczas procedur medycznych.

W naszej ofercie znajdziecie aż trzy różne, pod względem ceny i wytrzymałości, systemy karniszy aluminiowych oraz wiele rozwiązań dotyczących zasłon. Począwszy od zasłon  jednorazowych o doskonałych parametrach na bazie polypropylenu, poprzez ekonomiczne zasłony bawełniane i  polyestrowe, do  dedykowanych tkanin z dodatkiem siatki o właściwościach trudnozapalnych i antybakteryjnych. Najszersza oferta na rynku polskim połączona z przystępnymi cenami.

Poniżej przedstawiamy przygotowane przez nas propozycje zabudowy pomieszczeń:

https://promedyczne.pl/przykladowe-systemy,125.html