Kontakt

Witamy na stronie promedyczne.pl, stworzonej dzięki zebraniu naszych doświadczeń w zakresie systemów osłonowych dla branży medycznej.

Wieloletnie doświadczenie jako producenta, importera oraz eksportera rozwiązań, pozwalających na dowolną aranżację wnętrza, skłoniło nas do przygotowania kompleksowej oferty dla branży medycznej, dotyczącej „gospodarki” miejscem oraz światłem.

Na naszej stronie, znajdą Państwo, propozycje rozwiązań, które z powodzeniem znalazły zastosowanie w różnych placówkach medycznych, hospicjach, przychodniach i centrach medycznych. 

Szczególną uwagę kładziemy na parawany mające na celu wydzielenie przestrzeni wokół łóżek pacjentów. Jesteśmy przekonani, że na dzień dzisiejszy zapewnienie intymności i swobody, w celu poprawienia samopoczucia pacjentów, zarówno podczas różnego rodzaju zabiegów, jak i wizyt osób odwiedzających, powinno stawać się absolutnym standardem we wszystkich placówkach szpitalnych itp.

Obsługa klienta

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług? Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty? Skontaktuj się z nami! Wypełnij poniższy formularz, a my postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania jak najszybciej.

Potrzebujesz pomocy z zamówieniem?

Użyj formularzu poniżej aby wysłać do nas maila.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Biuro

Adres: ul. Rusałka, 20-103 Lublin

Telefon:   504 598 110

E-mail: biuro@promedyczne.pl

www.promedyczne.pl

Zaufali nam