Osłony Okienne

Jesteśmy firmą od wielu lat specjalizującą się w zasłanianiu okien, dlatego na życzenie naszych klientów, robimy również różnego rodzaju osłony okienne.

Rolety

Nasze rolety to idealne rozwiązanie dla szpitali, klinik i gabinetów lekarskich, które cenią sobie dyskrecję i estetykę.

  • Prywatność pacjentów, skutecznie chronią przed wzrokiem z zewnątrz, zapewniając pełne poczucie bezpieczeństwa.
  • Regulację światła,  możliwość dostosowania ilości wpadającego światła, co sprzyja komfortowi pacjentów i personelu, szczególnie gabinety typu: RTG, czy USG, gdzie w trakcie badania potrzebny jest ograniczony dostęp światła.

Verticale

Verticale, znane również jako żaluzje pionowe, to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie dla szpitali i klinik. Oferują one:

  • Kontrola światła i prywatności: precyzyjna regulacja ilości światła wpadającego do pomieszczenia i ochrona prywatności pacjentów.
  • Łatwość w utrzymaniu czystości: materiały, z których wykonane są verticale, są odporne na kurz i łatwe do czyszczenia.
  • Trwałość i niezawodność: Wysokiej jakości mechanizmy gwarantują długotrwałe użytkowanie bez awarii.
  • Szeroka gama tkanin: w naszej ofercie znajduje się tkaniny w różnych kolorach, trudnopalne oraz antybakteryjne.

Żaluzje pionowe wykonane są z kolorowych pasków materiału powieszonych na aluminiowej szynie, którą mocujemy bezpośrednio do sufitu. Wygodny, precyzyjny oraz trwały system regulacji zapewnia komfort, oraz długie lata bezawaryjnej pracy.

Folie

Zastosowanie folii na okna w placówkach medycznych to krok w stronę nowoczesności i funkcjonalności. Folie na okna chronią wnętrze przed niepożądanym wzrokiem, jednocześnie zapewniając jasność pomieszczeń. Oklejanie szyb redukuje nagrzewanie się pomieszczeń, co przekłada się na niższe koszty klimatyzacji oraz większy komfort pacjentów.

Żaluzje

Precyzyjna regulacja nasłonecznienia oraz zachowanie widoczności tego, co na zewnątrz przy jednoczesnym redukowaniu ekspansji światła, to niewątpliwe zalety wewnętrznej żaluzji z aluminium. W przypadku placówek medycznych bardzo dobrym rozwiązaniem są żaluzje aluminiowe, odporne na wszelkiego rodzaju środki czyszczenia i dezynfekcji.

żaluzje
Plisa

Plisy

Bardzo praktyczna dwukierunkowa osłona okienna, składająca się z harmonijkowej tkaniny przymocowanej z dwóch stron do belek ruchomych oraz ze sznurkowego mechanizmu prowadzącego. Plisa pozwala na dokładne, częściowe lub całkowite zasłonięcie okna. Dobrze sprawdza się w gabinetach lekarskich, na większe powierzchnie sugerujemy rolety lub verticale.